Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы Полтавка ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 26 мамырдағы № 08 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 2 маусымда № 28329 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар ауданы Полтавка ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 22 шілдедегі № 13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар ауданы Полтавка ауылдық округі әкімінің 22.07.2022 № 13 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес Атбасар ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 16 мамырдағы № 01-28-208 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Атбасар ауданы Полтавка ауылдық округінің Титовка ауылы аумағында ірі қара малдың бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Полтавка ауылдық
округінің әкімі
Л.Кожахметова

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Полтавского сельского округа Атбасарского района Акмолинской области от 26 мая 2022 года № 08. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 июня 2022 года № 28329. Утратило силу решением акима Полтавского сельского округа Атбасарского района Акмолинской области от 22 июля 2022 года № 13
Сноска. Утратило силу решением акима Полтавского сельского округа Атбасарского района Акмолинской области от 22.07.2022 № 13 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Атбасарского района от 16 мая 2022 года № 01-28-208, РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Титовка Полтавского сельского округа Атбасарского района, в связи с возникновением болезни бруцеллез крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Полтавского
сельского округа
Л.Кожахметова