Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы Николаев ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 28 шілдедегі № 8 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 шілдеде № 28956 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан ауданы Николаев ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 11 қазандағы № 10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан ауданы Николаев ауылдық округі әкімінің 11.10.2022 № 10 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес, Астрахан ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 21 шілдедегі № 01 – 16 – 318 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Ақмола облысы Астрахан ауданы Николаев ауылдық округі Петровка ауылы аумағында мүйізді ұсақ малдарда бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Николаев ауылдық
округінің әкімі
Е.Лысенко

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Николаевского сельского округа Астраханского района Акмолинской области от 28 июля 2022 года № 8. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 июля 2022 года № 28956. Утратило силу решением акима Николаевского сельского округа Астраханского района Акмолинской области от 11 октября 2022 года № 10
Сноска. Утратило силу решением акима Николаевского сельского округа Астраханского района Акмолинской области от 11.10.2022 № 10 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Астраханского района от 21 июля 2022 года № 01-16-318 РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Петровка Николаевского сельского округа Астраханского района Акмолинской области, в связи с возникновением болезни бруцеллез мелкого рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Николаевского
сельского округа
Е.Лысенко