Ақмола облысының Бұланды ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 25 наурыздағы № А-03/79 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 1 сәуірде № 27362 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 50-1-тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Ақмола облысының Бұланды ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Ақмола облысының Бұланды ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысының Бұланды ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бұланды ауданы әкімі Т.Ерсеитов
Ақмола облысының Бұланды
ауданының әкімдігі
2022 жылғы 25 наурыздағы
№ А-03/79 қаулысына
қосымша
Ақмола облысының Бұланды ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Алатын алаңы
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым
1.
Макинск қаласы, Спортивная көшесі, № 4 – үйге қарама-қарсы
15 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
2.
Макинск қаласы, Гранитная көшесі, № 7 - үйге қарама-қарсы
25 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
3.
Макинск қаласы, Михаил Яглинский көшесі, темір жол вокзалдың ғимаратына қарама-қарсы вокзал маңындағы алаң
35 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
4.
Журавлевка ауылы, Береке көшесі, Журавлевка амбулаториясы ғимаратына қарама-қарсы орталық алаң
15 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
5.
Никольск ауылы, Молодежная көшесі, 2 мешіт ғимаратының сол жағында
10 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
6.
Капитоновка ауылы, Первомайская көшесі, 6 "Бұланды ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Бұланды аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны" Капитоновка ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының оң жағында
35 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
7.
Партизанка ауылы, Ленин көшесі 13, "Бұланды ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Бұланды аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны" Амангелді ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының оң жағында
15 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
8.
Шұбарағаш ауылы, Мұхтар Әуезов атындағы көшесі, бұрынғы астық қабылдау пункті ғимаратына қарама-қарсы
15 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
9.
Тоқтамыс ауылы, Целинная көшесі 37, бұрынғы асхана ғимаратының оң жағында
20 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
10.
Вознесенка ауылы, Целинная көшесі 22, бос сауда орталығы ғимаратының оң жағында
20 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
11.
Новобратск ауылы, Шоқан Уәлиханов көшесі, "Бұланды ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Бұланды аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны" Новобратск ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының оң жағында
10 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в Буландынском районе Акмолинской области
Постановление акимата Буландынского района Акмолинской области от 25 марта 2022 года № А-03/79. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 апреля 2022 года № 27362.
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11148), акимат Буландынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления акимата Буландынского района Акмолинской области от 31.12.2024 № A-12/397 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов в Буландынском районе Акмолинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Акмолинской области Буландынского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Буландынского района Т.Ерсеитов
Приложение к постановлению
акимата Буландынского
района Акмолинской
области т 25 марта
2022 года № А-03/79
Места размещения нестационарных торговых объектов в Буландынском районе Акмолинской области
Места размещения нестационарных торговых объектов
Занимаемая площадь
Период осуществления торговой деятельности
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура
1.
город Макинск, улица Спортивная, напротив дома № 4
15 квадратных метра
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
2.
город Макинск, улица Гранитная, напротив дома № 7
25 квадратных метра
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
3.
город Макинск, улица Михаила Яглинского, привокзальная площадь напротив здания железно-дорожного вокзала
35 квадратных метра
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
4.
село Журавлевка, улица Береке, центральная площадь напротив здания Журавлевской амбулатории
15 квадратных метра
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
5.
село Никольское, улица Молодежная 2, слева от здания мечети
10 квадратных метра
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
6.
село Капитоновка, улица Первомайская 6, справа от здания Капитоновского сельского Дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Буландынский районный дом культуры" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Буландынского района"
35 квадратных метра
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
7.
село Партизанка, улица Ленина 13, справа от здания Амангельдинского сельского Дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Буландынский районный дом культуры" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Буландынского района"
15 квадратных метра
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
8.
село Шубарагаш, улица имени Мухтара Ауэзова, напротив здания бывшего хлебоприемного пункта
15 квадратных метра
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
9.
село Токтамыс, улица Целинная 37, справа от здания бывшей столовой
20 квадратных метра
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
10.
село Вознесенка, улица Целинная 22, справа от пустующего здания торгового центра
20 квадратных метра
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
11.
село Новобратское, улица Шокана Уалиханова, справа от здания Новобратского сельского Дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Буландынский районный дом культуры" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Буландынского района"
10 квадратных метра
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют