Шектеу iс-шараларын белгілеу туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы Еркіншілік ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 6 маусымдағы № 5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 9 маусымда № 28423 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы Еркіншілік ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 14 қыркүйектегі № 12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы Еркіншілік ауылдық округі әкімінің 14.09.2022 № 12 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес, Ерейментау ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 18 мамырдағы № 01-31-354 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Ақмола облысы Ерейментау ауданы Еркіншілік ауылдық округі аумағында мүйізді ірі қара малдары арасынан инфекциялық ринотрахеит ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Еркіншілік ауылдық округінің әкімі М.Жампеисов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Еркиншиликского сельского округа Ерейментауского района Акмолинской области от 6 июня 2022 года № 5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июня 2022 года № 28423. Утратило силу решением акима Еркиншиликского сельского округа Ерейментауского района Акмолинской области от 14 сентября 2022 года № 12
Сноска. Утратило силу решением акима Еркиншиликского сельского округа Ерейментауского района Акмолинской области от 14.09.2022 № 12 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Ерейментауского района от 18 мая 2022 года № 01-31-354 РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в связи с выявлением болезни инфекционный ринотрахеит среди крупного рогатого скота на территории Еркиншиликского сельского округа Ерейментауского района Акмолинской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Еркиншиликского сельского округа М.Жампеисов