Жарқайың ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 5 қаңтардағы № А-1/2 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 13 қаңтарда № 26473 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) Ішкі сауда қағидаларының 50-1-тармағына сәйкес, Жарқайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Жарқайың ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысының Жарқайың ауданы әкімінің орынбасары Б.П. Шоновқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың ауданының әкімі Ж.Хамитов
Жарқайың ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 5 қаңтардағы
№ А-1/2 қаулысына
қосымша
Жарқайың ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Стационарлық емес сауда объектілерінің нақты орналастыру орындары
Қызмет саласы
Алатын алаңы
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Жақын орналасқан инфрақұрылым
1
Державин қаласы, Мир көшесі 92 А, коммуналдық базар ғимаратының алдында
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
168 шаршы метр
5 жыл
жоқ
2
Державин қаласы, Мир көшесі 152, "Державинская Агропромтехника" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының алдындағы бос жер участкесі
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
120 шаршы метр
5 жыл
жоқ
3
Державин қаласы, Жастар ауданы 16, "Бейбарыс" дүкеніне қарама-қарсы
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
96 шаршы метр
5 жыл
"Бейбарыс" дүкені
4
Тасты-Талды ауылы, Мир көшесі 11, "Думан" дүкеніне қарама-қарсы
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
36 шаршы метр
5 жыл
"Думан" дүкені
5
Зерноград ауылы, Целинная көшесі 13, "Татьяна" дүкеніне қарама-қарсы
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
24 шаршы метр
5 жыл
"Татьяна" дүкені
6
Уәлиханов ауылы, Мир данғылығы 13 А, "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдындағы алаң
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
36 шаршы метр
5 жыл
жоқ
7
Нахимовка ауылы, Ленин көшесі 1, "Жарқайың ауданы Нахимов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
24 шаршы метр
5 жыл
жоқ
8
Отрадный ауылы, Сәкен Сейфуллин көшесі 10, "Ақмола облысы білім басқармасының Жарқайың ауданы бойынша білім бөлімі Отрадный ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратынақарама-қарсы
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
24 шаршы метр
5 жыл
жоқ
9
Кен ауылы, Жастар көшесі 8, "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимаратына қарама-қарсы
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
36 шаршы метр
5 жыл
жоқ
10
Костычево ауылы, Мир көшесі 10 А, "Костычево атындағы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимаратына қарама-қарсы
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
24 шаршы метр
5 жыл
жоқ
11
Донское ауылы, Рубцов көшесі 3, "Донское Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимаратына қарама-қарсы
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
24 шаршы метр
5 жыл
жоқ
12
Гастелло ауылы, Московская көшесі 1, "Кен-М" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимаратына қарама-қарсы
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
36 шаршы метр
5 жыл
жоқ
13
Пригородный ауылы, Жұмысшылар даңғылы 16, "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
36 шаршы метр
5 жыл
жоқ
14
Далабай ауылы, Ленин көшесі 3, "Жарқайың ауданы Далабай ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
24 шаршы метр
5 жыл
жоқ
15
Тассуат ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі 8, "Ұлболсын" дүкеніне қарама-қарсы
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
36 шаршы метр
5 жыл
"Ұлболсын" дүкені
16
Кұмсуат ауылы, Целинная көшесі 27, "Ростовская Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің наубайханасына қарама-қарсы
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
24 шаршы метр
5 жыл
жоқ
17
Львов ауылы, Комсомольская көшесі 16, "Жарқайың ауданы Львов ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
24 шаршы метр
5 жыл
жоқ
18
Үшқарасу ауылы, Дінмұхамед Қонаев көшесі 13, "Ақжол" дүкеніне қарама-қарсы
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
24 шаршы метр
5 жыл
"Ақжол" дүкені
19
Тасөткел ауылы, Абай көшесі 11, "Жарқайың ауданы Тасөткел ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
36 шаршы метр
5 жыл
жоқ
20
Пятигор ауылы, Қасым Давлеталин көшесі 17, "Светлана" дүкеніне қарама-қарсы
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
36 шаршы метр
5 жыл
"Светлана" дүкені
21
Бірсуат ауылы, Абай көшесі 14, "Космос" кафесінің алдында
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
24 шаршы метр
5 жыл
"Космос" кафесі
22
Шойындыкөл ауылы, Школьная көшесі 2 А, "Ақмола облысы білім басқармасының Жарқайың ауданы бойынша білім бөлімі Шойындыкөл ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
36 шаршы метр
5 жыл
жоқ

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Жаркаинского района
Постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 5 января 2022 года № А-1/2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 января 2022 года № 26473
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом - 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении правил внутренней торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат Жаркаинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Жаркаинского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жаркаинского района Акмолинской области Шонова Б.П.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жаркаинского района Ж.Хамитов
Приложение
к постановлению акимата
Жаркаинского района
от 5 января 2022 года
№ А-1/2
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Жаркаинского района
Точное месторасположение нестационарных торговых объектов
Сфера деятельности
Занимаемая площадь
Период осуществления торговой деятельности
Близлежащая инфраструктура
1
город Державинск, улица Мира 92 А, перед зданием коммунального рынка
Продовольственные / непродовольственные товары
168 квадратных метра
5 лет
нет
2
город Державинск, улица Мира 152, свободный земельный участок перед зданием товарищества с ограниченной ответственностью "Державинская Агропромтехника"
Продовольственные / непродовольственные товары
120 квадратных метра
5 лет
нет
3
город Державинск, микрорайон Молодежный 16, напротив магазина "Бейбарыс"
Продовольственные/непродовольственные товары
96 квадратных метра
5 лет
магазин "Бейбарыс"
4
село Тасты-Талды, улица Мира 11, напротив магазина "Думан"
Продовольственные / непродовольственные товары
36 квадратных метра
5 лет
магазин "Думан"
5
село Зерноградское, улица Целинная 13, напротив магазина "Татьяна"
Продовольственные / непродовольственные товары
24 квадратных метра
5 лет
магазин "Татьяна"
6
село Валиханово, проспект Мира 13 А, площадь перед зданием государственного комуннального казенного предприятия "Дом культуры"
Продовольственные / непродовольственные товары
36 квадратных метра
5 лет
нет
7
село Нахимовка, улица Ленина 1, напротив здания государственного учреждения "Аппарат акима Нахимовского сельского округа Жаркаинского района"
Продовольственные / непродовольственные товары
24 квадратных метра
5 лет
нет
8
село Отрадное, улица Сакена Сейфуллина 10, напротив здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Отрадное отдела образования по Жаркаинскому району управления образования Акмолинской области"
Продовольственные / непродовольственные товары
24 квадратных метра
5 лет
нет
9
село Кенское, улица Жастар 8, напротив здания государственного комуннального казенного предприятия "Дом культуры"
Продовольственные / непродовольственные товары
36 квадратных метра
5 лет
нет
10
село Костычево, улица Мира 10 А, напротив здания товарищества с ограниченной ответственностью "Имени Костычева"
Продовольственные / непродовольственные товары
24 квадратных метра
5 лет
нет
11
село Донское, улица Рубцова 3, напротив здания товарищества с ограниченной ответственностью "Донское Агро"
Продовольственные / непродовольственные товары
24 квадратных метра
5 лет
нет
12
село Гастелло, улица Московская 1, напротив здания товарищества с ограниченной ответственностью "Кен-М"
Продовольственные / непродовольственные товары
36 квадратных метра
5 лет
нет
13
село Пригородное, проспект Рабочих 16, напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры"
Продовольственные / непродовольственные товары
36 квадратных метра
5 лет
нет
14
село Далабай, улица Ленина 3, напротив здания государственного учреждения "Аппарат акима села Далабай Жаркаинского района"
Продовольственные / непродовольственные товары
24 квадратных метра
5 лет
нет
15
село Тассуат, улица Ыбырая Алтынсарина 8, напротив магазина "Улболсын"
Продовольственные / непродовольственные товары
36 квадратных метра
5 лет
магазин "Улболсын"
16
село Кумсуат, улица Целинная 27, напротив пекарни товарищества с ограниченной ответственностью "Ростовская Агро"
Продовольственные / непродовольственные товары
24 квадратных метра
5 лет
нет
17
село Львовское, улица Комсомольская 16, напротив здания государственного учреждения "Аппарат акима села Львовское Жаркаинского района"
Продовольственные / непродовольственные товары
24 квадратных метра
5 лет
нет
18
село Ушкарасу, улица Динмухамеда Конаева 13, напротив магазина "Акжол"
Продовольственные / непродовольственные товары
24 квадратных метра
5 лет
магазин "Акжол"
19
село Тасоткель, улица Абая 11, напротив здания государственного учреждения "Аппарат акима села Тасоткель Жаркаинского района"
Продовольственные / непродовольственные товары
36 квадратных метра
5 лет
нет
20
село Пятигорское, улица Касыма Давлеталина 17, напротив магазина "Светлана"
Продовольственные / непродовольственные товары
36 квадратных метра
5 лет
магазин "Светлана"
21
село Бирсуат, улица Абая 14, перед кафе "Космос"
Продовольственные / непродовольственные товары
24 квадратных метра
5 лет
кафе "Космос"
22
село Шойындыколь, улица Школьная 2 А, напротив здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Шойындыколь отдела образования по Жаркаинскому району управления образования Акмолинской области"
Продовольственные / непродовольственные товары
36 квадратных метра
5 лет
нет