Державин қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2022 жылғы 16 қарашадағы № 7С-38/2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 16 қарашада № 30551 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Экология кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Державин қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары, осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Державинск
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 16 ноября 2022 года № 7С-38/2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 ноября 2022 года № 30551
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Державинск, согласно приложению к настоящему решению.