Зеренді ауданы әкімінің 2022 жылғы 16 тамыздағы "Ақмола облысы Зеренді ауданы Зеренді ауылының құрамдас бөліктерін қайта атау туралы" № 8 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімінің 2022 жылғы 14 қыркүйектегі № 8 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 15 қыркүйекте № 29604 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Зеренді ауданы әкімінің 2022 жылғы 16 тамыздағы "Ақмола облысы Зеренді ауданы Зеренді ауылының құрамдас бөліктерін қайта атау туралы" № 8 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29181 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау жетекшілік ететін Зеренді ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Зеренді ауданының әкімі А.Жаксылыков

О признании утратившим силу решения акима Зерендинского района от 16 августа 2022 года № 8 "О переименовании составных частей села Зеренда Зерендинского района Акмолинской области"
Решение акима Зерендинского района Акмолинской области от 14 сентября 2022 года № 8. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 сентября 2022 года № 29604
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Зерендинского района от 16 августа 2022 года № 8 "О переименовании составных частей села Зеренда Зерендинского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 29181).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима Зерендинского района.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Зерендинского района А.Жаксылыков