Шектеу іс-шараларын тоқтату және Ақмола Облысы Зеренді ауданы Аққөл ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 19 қазандағы № 7 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы Ақкөл ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 15 сәуірдегі № 3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 сәуірде № 27728 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына сәйкес, Зеренді ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 6 сәуірдегі № 143 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Ақмола облысы Зеренді ауданы Ақкөл ауылдық округінің Ақкөл ауылының аумағында орнатылған шектеу іс-шаралары ірі мүйізді қара малдың туберкулезін жою жөніндегі кешенді ветеринариялық-санитариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты тоқтатылсын.
2. Ақмола облысы Зеренді ауданы Ақкөл ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 19 қазандағы № 7 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24917 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл ауылдық
округінің әкімі
М.Шаменов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Аккольского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 19 октября 2021 года № 7 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Аккольского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 15 апреля 2022 года № 3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 апреля 2022 года № 27728
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Зерендинского района 6 апреля 2022 года № 143 РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Акколь Аккольского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации туберкулеза крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Аккольского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 19 октября 2021 года № 7 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 24917).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Аккольского
сельского округа
М.Шаменов