Целиноград аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 шілдедегі № 162/29-7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 25 шілдеде № 28892 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы
Л.Конарбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің Мемлекеттік
кірістер комитеті Ақмола облысы
бойынша Мемлекеттік кірістер
департаментінің Целиноград ауданы
бойынша мемлекеттік кірістер
басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Ускенов Т.А.
"Целиноград ауданының
жер қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Целиноград аудандық мәслихатының
2022 жылғы 25 шілдедегі
№ 162/29-7 Шешіне
қосымша
Целиноград аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Целиноград ауданы елді мекендерінің жерлеріне жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" Целиноград аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 қарашадағы № 70/8-6 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5656 болып тіркелген);
2. "Целиноград ауданы елді мекендерінің жерлеріне жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы "Целиноград аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 қарашадағы № 70/8-6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Целиноград аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қаңтардағы № 182/25-6 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6402 болып тіркелген);
3. "Целиноград аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 қарашадағы № 70/8-6 "Целиноград ауданы елді мекендерінің жерлеріне жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Целиноград аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 наурыздағы № 108/12-6 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5921 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений Целиноградского районного маслихата
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 25 июля 2022 года № 162/29-7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 июля 2022 года № 28892
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Целиноградского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Целиноградского
районного маслихата
Л.Конарбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Целиноградскому району
Департамента государственных доходов
по Акмолинской области Комитета
государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
Ускенов Т.А.
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел земельных отношений
Целиноградского района"
Приложение к решению
Целиноградского районного
маслихата от 25 июля
2022 года № 162/29-7
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений Целиноградского районного маслихата
1. Решение Целиноградского районного маслихата от 23 ноября 2016 года № 70/8-6 "О повышении ставок земельного налога на земли населенных пунктов Целиноградского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5656);
2. Решение Целиноградского районного маслихата от 30 января 2018 года № 182/25-6 "О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 23 ноября 2016 года № 70/8-6 "О повышении ставок земельного налога на земли населенных пунктов Целиноградского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6402);
3. Решение Целиноградского районного маслихата от 28 марта 2017 года № 108/12-6 "О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 23 ноября 2016 года № 70/8-6 "О повышении ставок земельного налога на земли населенных пунктов Целиноградского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5921).