"Облыс әкімдігінің кейбір актілері туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2011 жылғы 13 қыркүйектегі № 291 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2022 жылғы 8 тамыздағы № 261 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 12 тамызда № 29111 болып тіркелді
Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Облыс әкімдігінің кейбір актілері туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2011 жылғы 13 қыркүйектегі № 291 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3375 тіркелген) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
""Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының Су кодексінің 39-бабының 2-1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексінің 223-бабына сәйкес, Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. "Ақтөбе облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі О. Уразалин

О внесении изменения в постановление акимата Актюбинской области от 13 сентября 2011 года № 291 "О некоторых актах акимата области"
Постановление акимата Актюбинской области от 8 августа 2022 года № 261. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 августа 2022 года № 29111
Акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Актюбинской области от 13 сентября 2011 года № 291 "О некоторых актах акимата области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3375) следующее изменение:
преамбулу указанного постановления изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 2-1) статьи 39 Водного кодекса Республики Казахстан, статьей 223 Экологического кодекса Республики Казахстан, акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Актюбинской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области О. Уразалин