Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 30 қарашадағы № 4703 "Ақтөбе қаласы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 25 тамыздағы № 4360 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 1 қыркүйекте № 29375 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі.
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменений в постановление акимата города Актобе от 30 ноября 2020 года № 4703 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения по городу Актобе"
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 25 августа 2022 года № 4360. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 сентября 2022 года № 29375
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2023.
ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Ақтөбе қаласы әкімдігінің "Ақтөбе қаласы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" 2020 жылғы 30 қарашадағы № 4703 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7751 тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген қосымшада:
реттік нөмірі 4-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
4
Ақтөбе су қоймасы, Елек өзені, Қарғалы өзені су қорғау аймақтары шегінде, Көктем, Балауса, Жібек жолы, Заречный-4, Қарғалы тұрғын үй алаптарын, Есет батыр шағын ауданын қоса алғанда, аурухананың шығыс жағынан Қарғалы өзенінің су қорғау аймағы бойымен "Ақтөбе-Орск" бағытындағы тас жолына дейінгі жерді қоспағанда, Қызылжар тұрғын үй алабы, Украинка тұрғын үй алабы, Кеңес Нокин тұрғын үй алабының солтүстік-батыс бөлігі және Пригородное тұрғын үй алабының батыс бөлігін қоса алғандағы шекараларда.

1. Внести в постановление акимата города Актобе "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения по городу Актобе" от 30 ноября 2020 года № 4703 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7751) следующие изменения:
в приложении, утвержденном вышеуказанным постановлением:
строку, порядковый номер 4, изложить в новой редакции:
"
4
В границах водоохранных зон Актюбинского водохранилища, реки Илек, реки Каргала, включая жилые массивы Көктем, Балауса, Жібек жолы, Заречный-4, Каргалы, микрорайон Есет батыр, исключая земли от восточной стороны больницы вдоль водоохранной зоны реки Каргала до трассы в направлении "Актобе-Орск", включая жилой массив Кызылжар, жилой массив Украинка, северо-западная часть жилого массива Кенеса Нокина и западная часть жилого массива Пригородное.

1,45
";
реттік нөмірі 10-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
10
Әз Наурыз көшесіндегі көпірден бастап темір жол бойымен Арынов көшесінің қиылысына дейін, Арынов көшесімен А.Иманов көшесінің қиылысына дейін, А.Иманов көшесімен Павлов көшесінің қиылысына дейін, Павлов көшесімен Елек көшесінің қиылысына дейін, Елек көшесімен, Самал тұрғын үй алабы, мәдениет және демалыс саябағын қоса алғанда, Бөкенбай батыр көшесіне дейін, Бөкенбай батыр көшесімен 12 Вг шағын ауданның оңтүстік-шығыс жағы бойымен Красин көшесіне дейін, Красин көшесімен Бөкенбай батыр көшесінің қиылысына дейін, Бөкенбай батыр көшесімен Әз Наурыз көшесіне дейін, Әз Наурыз көшесімен көпірге дейінгі шекараларда.
1,9
";
реттік нөмірі 11-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
11
Кірпішті тұрғын үй алабы, "Казахвзрывпром" акционерлік қоғамының аумағын қоса алғанда, теннис корты, Ақжар-2 тұрғын үй алабы, "Ақжар плюс", "Тереңсай", "Сарбаз", "Зеленая" бау-бақша ұжымдары.

1,45
";
строку, порядковый номер 10, изложить в новой редакции:
"
10
В границах от моста по улице Әз Наурыз вдоль железной дороги до пересечения с улицей Арынова, по улице Арынова до пересечения с улицей А.Иманова, по улице А.Иманова до пересечения с улицей Павлова, по улице Павлова до пересечения с улицей Елек, по улице Елек, включая жилой массив Самал, парк культуры и отдыха до улицы Бокенбай батыра, по улице Бокенбай батыра вдоль юго-восточной стороны микрорайона 12 Вг до улицы Красина, по улице Красина до пересечения с улицей Бокенбай батыра, по улице Бокенбай батыра до улицы Әз Наурыз, по улице Әз Наурыз до моста.
1,9
";
строку, порядковый номер 11, изложить в новой редакции:
"
11
Жилой массив Кирпичный, включая территорию Акционерного общества "Казахвзрывпром", теннисный корт, жилой массив Ақжар-2, садоводческие коллективы "Акжар плюс", "Теренсай", "Сарбаз", "Зеленая".

1,65
";
реттік нөмірі 12-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
12
Жарық тұрғын үй алабы.
1,45
";
реттік нөмірі 17-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
17
Ипподром аумағы, одан әрі "Ақтөбе-Орск" және "Ақтөбе-Хромтау" тас жолдарына қарай жол айырығынан Есет батыр шағын ауданының шекарасына дейін, одан әрі Жібек жолы, Заречный-4 тұрғын үй алаптарымен шектесетін "Ақтөбе-Хромтау" тас жолының оңтүстігіне қарай, "Ақтөбе-Орск" және "Ақтөбе-Хромтау" тас жолдарының жол айрығына дейінгі шекараларда.
0,8
";
реттік нөмірі 21-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
21
Сазды, Бауырластар, Бауырластар-2 тұрғын үй алаптары, "Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік медицина университеті" ауруханасының жерлері, Құрашасай, Қанағат, Қурайлы тұрғын үй алаптары.

1,65
";
строку, порядковый номер 12, изложить в новой редакции:
"
12
Жилой массив Жарық.
1,45
";
строку, порядковый номер 17, изложить в новой редакции:
"
17
В границах территории Ипподрома, далее по трассе от развязки дорог в сторону трассы "Актобе-Орск" и "Актобе-Хромтау" до границ микрорайона Есет батыр, далее южнее трассы "Актобе-Хромтау", граничащей с жилыми массивами Жібек жолы, Заречный-4, до развязки дорог трасс "Актобе-Орск" и "Актобе-Хромтау".
0,8
";
строку, порядковый номер 21, изложить в новой редакции:
"
21
Жилые массивы Сазды, Бауырластар, Бауырластар-2, земли больницы "Западно-Казахстанского государственного медицинского университета имени Марата Оспанова", жилые массивы Курашасай, Қанағат, Курайли.

1,35
";
орыс тіліндегі қаулының, реттік нөмірі 24-жолға өзгеріс енгізілді, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қаласының әкімі А. Шахаров

1,35
";
строку, порядковый номер 24 изложить в новой редакции:
"
24
Садоводческие коллективы, расположенные южнее жилого массива Ақжар-2 вдоль трассы в сторону жилого массива Акжар.
0,8
".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Актобе.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2023 года.
Аким города Актобе А. Шахаров