Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 90 "Барлық кандитаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және сайлаушылармен кездесу үшін кандидаттарға шарттық негізде үй-жайлар беру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 20 қазандағы № 192 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 қазанда № 30276 болып тіркелді
Қарғалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарғалы ауданы әкімдігінің "Барлық кандитаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және сайлаушылармен кездесу үшін кандидаттарға шарттық негізде үй-жайлар беру туралы" 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 90 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6122 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы келесі редакцияда жазылсын:
"Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының 1 - тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Қарғалы аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.";
көрсетілген қаулының 2-тармағы және 2-қосымшасы алынып тасталсын;
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы ауданының әкімі А. Джусибалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қарғалы аудандық аумақтық
сайлау комисиясы
Қарғалы ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 20 қазандағы № 192 қаулысына қосымша

О внесении изменений в постановление акимата Каргалинского района Актюбинской области от 30 апреля 2019 года № 90 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов и предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встреч с избирателями"
Постановление акимата Каргалинского района Актюбинской области от 20 октября 2022 года № 192. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 октября 2022 года № 30276
Акимат Каргалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Каргалинского района "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов и предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встреч с избирателями от 30 апреля 2019 года № 90 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6122) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в следующей редакции:
"Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов";
пункт 1 указанного постановления изложить в следующей редакции:
"1. Определить совместно с Каргалинской районной территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению.";
пункт 2 и приложение 2 указанного постановления исключить;
приложение 1 указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Каргалинского района А. Джусибалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Каргалинской районной территориальной
избирательной комиссией
Приложение к постановлению акимата Каргалинского района от 20 октября 2022 года № 192

Қарғалы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 90 қаулысына 1- қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Бадамша ауылы
"Радуга" дүкені ғимаратының оң жағында
"София" дүкені ғимаратының сол жағында
2
Ащылысай ауылы
"Ақтөбе облысының Қарғалы аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарғалы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ауылдық клуб ғимаратының сол жағында
3
Ақкөл ауылы
Достык көшесі 9, тұрғын үйге қарама – қарсы
4
Бозтөбе ауылы
"Ақтөбе облысының білім басқармасы Қарғалы ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бозтөбе негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында
5
Әлімбет ауылы
"Ақтөбе облысының Қарғалы аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарғалы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ауылдық клуб ғимаратының сол жағында
6
Велихов ауылы
"Велиховка" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының оң жағында
7
Ақжайық ауылы
"Ақтөбе облысының білім басқармасы Қарғалы ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақжайық негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында
8
Петропавл ауылы
"Ақтөбе облысының Қарғалы аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарғалы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ауылдық клуб ғимаратының сол жағында
9
Шәмші Қалдаяқов ауылы
"Пацаев" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының оң жағында
10
Қос Естек ауылы
"Мечта" шаштаразы ғимаратының оң жағында
11
Степной ауылы
"Арзан" дүкені ғимаратының сол жағында.
12
Қайрақты ауылы
"Нұртас" дүкені ғимаратының оң жағында
13
Жосалы ауылы
"Ақтөбе облысының Қарғалы аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарғалы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ауылдық клуб ғимаратының сол жағында

Приложение 1 к постановлению акимата Каргалинского района от 30 апреля 2019 года № 90
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
1
село Бадамша
справа от здания магазина "Радуга"
слева в здание магазина "София"
2
село Ащылысай
слева от здания сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Каргалинский районный дом культуры" государственного учреждения "Каргалинский районный отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Актюбинской области"
3
село Акколь
улица Достык 9, напротив жилого дома
4
село Бозтобе
справа от здания коммунального государственного учреждения "Бозтобинская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования Каргалинского района Управления образования Актюбинской области"
5
село Алимбет
слева от здания сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Каргалинский районный дом культуры" государственного учреждения "Каргалинский районный отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Актюбинской области"
6
село Велиховка
справа от здания Товарищества с ограниченной ответственностью "Велиховка"
7
село Акжайык
справа от здания коммунального государственного учреждения "Акжайыкская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования Каргалинского района Управления образования Актюбинской области"
8
село Петропавловка
слева от здания сельского клуба, государственного коммунального казенного предприятия "Каргалинский районный дом культуры" государственного учреждения "Каргалинский районный отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Актюбинской области"
9
село Шамши Калдаякова
справа от здания Товарищества с ограниченной ответственностью "Пацаев"
10
село Кос – Истек
справа от здания парикмахерской "Мечта"
11
село Степное
слева от здания магазина "Арзан"
12
село Кайракты
справа от здания магазина "Нұртас"
13
село Жосалы
слева от здания сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Каргалинский районный дом культуры" государственного учреждения "Каргалинский районный отдел культуры развития языков, физической культуры и спорта Актюбинской области"