Қобда аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 395 "Қобда ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 маусымдағы № 176 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 10 маусымда № 28431 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2023 жылғы 7 желтоқсандағы № 92 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 07.12.2023 № 92 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қобда аудандық мәcлихаты ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының "Қобда ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 395 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7903 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
осы шешіммен бекітілген, Қобда ауданындағы әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларында:
10 -1 тармақ алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық
мәслихатының хатшысы
Ж. Ергалиев

О внесении изменения в решение Кобдинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 395 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Кобдинском районе"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 8 июня 2022 года № 176. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 июня 2022 года № 28431. Утратило силу решением Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 7 декабря 2023 года № 92
Сноска. Утратило силу решением Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 07.12.2023 № 92 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Кобдинском районе" от 24декабря 2020 года № 395 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7903) следующее изменение:
в правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Кобдинском районе, утвержденных указанным решением:
пункт 10-1 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев