Талдысай ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 31 қазандағы № 14 "Мұғалжар ауданы Талдысай ауылдық округінің Талдысай және Еңбек ауылдарындағы атаусыз көшелерге атаулар беру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Талдысай ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 3 ақпандағы № 2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 11 ақпанда № 26782 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Талдысай ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 31 қазандағы № 14 "Мұғалжар ауданы Талдысай ауылдық округінің Талдысай және Еңбек ауылдарындағы атаусыз көшелерге атаулар беру туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-9-157 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің орыс тіліндегі 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талдысай ауылдық округінің әкімі Қ. Аққайыр

О внесении изменения в решение акима Талдысайского сельского округа от 31 октября 2011 года № 14 "О присвоении наименований безымянным улицам сел Талдысай и Енбек Талдысайского сельского округа Мугалжарского района"
Решение акима Талдысайского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 3 февраля 2022 года № 2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 февраля 2022 года № 26782
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Талдысайского сельского округа от 31 октября 2011 года № 14 "О присвоении наименований безымянным улицам сел Талдысай и Енбек Талдысайского сельского округа Мугалжарского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-9-157) следующее изменение:
пункт 1 указанного решения на русском языке изложить в новой редакции, текст на казахском языке не меняется:
"1. Присвоить наименования безымянным улицам села Талдысай Талдысайского сельского округа Мугалжарского района Абай Құнанбаев, Әлия Молдағұлова, Тәуелсіздік, Атлаш Жұмағалиев и безымянным улицам села Енбек Мұхтар Әуезов, Мәншүк Мәметова.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Талдысайского сельского округа Қ. Аққайыр