Ойыл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 25 тамыздағы № 133 "Қоғамдық сервитут белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 21 қаңтардағы № 8 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 25 қаңтарда № 26626 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Ойыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ойыл ауданы әкімдігінің "Қоғамдық сервитут белгілеу туралы" 2020 жылғы 25 тамыздағы № 133 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7346 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Ойыл аудандық жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оның ресми жарияланғанынан кейін Ойыл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ойыл ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ойыл ауданының әкімі А. Казыбаев

О признании утратившим силу постановления акимата Уилского района от 25 августа 2020 года № 133 "Об установлении публичного сервитута"
Постановление акимата Уилского района Актюбинской области от 21 января 2022 года № 8. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 января 2022 года № 26626
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Уилского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Уилского района "Об установлении публичного сервитута" от 25 августа 2020 года № 133 (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7346).
2. Государственному учреждению "Отдел по земельным отношениям Уилского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Уилского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Уилского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Уилского района А. Казыбаев