Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Бозой ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 3 қарашадағы № 38 "Бозой ауылының көшесіне атау беру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Бозой ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 10 қаңтардағы № 1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 18 қаңтарда № 26531 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Бозой ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 3 қарашадағы №38 "Бозой ауылының көшесіне атау беру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-13-163 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Бозой ауылының кейбір көшелеріне атау беру және қайта атау туралы".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бозой ауылдық округінің әкімі Ж. Жұбаназаров

О внесений изменения в решение акима Бозойского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 3 ноября 2011 года № 38 "О наименовании улиц села Бозой"
Решение акима Бозойского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 10 января 2022 года № 1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 января 2022 года № 26531
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Бозойского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 3 ноября 2011 года № 38 "О наименовании улиц села Бозой" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-13-163) следующее изменение:
заголовок указанного решения изложить в новой редакции:
"О наименовании и переименовании некоторых улиц села Бозой".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бозойского сельского округа Ж. Жұбаназаров