Алматы облыстық мәслихатының 2019 жылғы 31 шілдедегі № 51-257 "Алматы облысында иттер мен мысықтарды асырау және серуендету, қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою қағидалары" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2022 жылғы 15 қарашадағы № 29-133 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 16 қарашада № 30553 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабына сәйкес, Алматы облыстық маслихаты ШЕШТІ:
1. Алматы облыстық мәслихатының "Алматы облысында иттер мен мысықтарды асырау және серуендету, қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою қағидалары" 2019 жылғы 31 шілдедегі № 51-257 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5220 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы облыстық мәслихаты аппаратының басшысы С. Нуркадыровқа жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облыстық мәслихатының хатшысы Д. Жарасбаев

О признании утратившим силу решения Алматинского областного маслихата от 31 июля 2019 года № 51-257 "Об утверждении Правил содержания и выгула собак и кошек, отлова и уничтожения бродячих собак и кошек в Алматинской области"
Решение маслихата Алматинской области от 15 ноября 2022 года № 29-133. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 ноября 2022 года № 30553
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Алматинского областного маслихата "Об утверждении Правил содержания и выгула собак и кошек, отлова и уничтожения бродячих собак и кошек в Алматинской области" от 31 июля 2019 года № 51-257 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5220).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Алматинского областного маслихата С. Нуркадырова.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Алматинского областного маслихата Д. Жарасбаев