Жарғылық капиталындағы қатысу үлестері Талдықорған қаласының коммуналдық меншігінде болатын жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің дивидендтерінің (кірістерінің) көлемдерін белгілеу туралы
Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 13 қаңтардағы № 5 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 20 қаңтарда № 26583 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31 бабының 2-тармағына, "Мемлекеттiк мүлiк туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 186-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Акциялардың мемлекеттік пакеттеріне дивидендтер мен ұйымдардағы мемлекеттік қатысу үлестеріне кірістер туралы" 2020 жылғы 27 наурыздағы № 142 қаулысына сәйкес, Талдықорған қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жарғылық капиталындағы қатысу үлестері Талдықорған қаласының коммуналдық меншігінде болатын жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің дивидендтерінің (кірістерінің) көлемі шоғырландырылған жылдық қаржылық есептілікте көрсетілген таза табыс сомасының кемінде 70 (жетпіс) пайызы мөлшерінде белгіленсін.
2. Талдықорған қаласының коммуналдық меншігіндегі жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің жарғылық капиталдағы қатысу үлесін иелену және пайдалану құқығы берілген мемлекеттік органдар дивидендтердің (кірістердің) белгіленген көлемін бюджетке толық және уақытылы аударылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Талдықорған қаласы әкімінің орынбасары Д.Н.Нұржановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Е. Жасыбаев

Об установлении размера дивидендов (доходов) товариществ с ограниченной ответственностью, доли участия в уставном капитале которых находятся в коммунальной собственности города Талдыкорган
Постановление акимата города Талдыкорган Алматинской области от 13 января 2022 года № 5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 января 2022 года № 26583
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 186 Закона Республики Казахстан "О государственном имуществе" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2020 года № 142 "О дивидендах на государственные пакеты акций и доходах на государственные доли участия в организациях", акимат города Талдыкорган ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер дивидендов (доходов) товариществ с ограниченной ответственностью, доли участия в уставном капитале которых находятся в коммунальной собственности города Талдыкорган, в размере не менее 70 (семьдесят) процентов от суммы чистого дохода, отраженного в консолидированной годовой финансовой отчетности.
2. Государственным органам, которым переданы права владения и пользования долями участия в уставном капитале товариществ с ограниченной ответственностью, находящихся в коммунальной собственности города Талдыкорган, обеспечить полноту и своевременность перечисления в бюджет установленного размера дивидендов (доходов).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Талдыкорган Нуржанова Д.Н.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Е. Жасыбаев