Текелі қаласының әкімдігінің 2017 жылғы 6 желтоқсандағы № 363 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Текелі қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 25 наурыздағы № 70 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 19 сәуірде № 27627 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес Текелі қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Текелі қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 6 желтоқсандағы № 363 "Текелі қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4441 болып тіркелген).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін қала әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Текелі қаласының әкімі Б. Молдахметов

О признании утратившим силу постановления акимата города Текели от 6 декабря 2017 года № 363
Постановление акимата города Текели Алматинской области от 25 марта 2022 года № 70. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 апреля 2022 года № 27627
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат города Текели ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Текели от 6 декабря 2017 года № 363 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по городу Текели" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4441).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Текели Б. Молдахметов