Балқаш ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы
Алматы облысы Балқаш ауданы әкімінің 2022 жылғы 11 мамырдағы № 05-01 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 12 мамырда № 28003 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Балқаш ауданы әкімінің 2024 жылғы 17 мамырдағы № 05-01 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Балқаш ауданы әкімінің 17.05.2024 № 05-01 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледi).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 48-бабына және 50-бабының 2-тармағының 2) тармақшасына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Балқаш ауданының Бақбақты, Бақанас, Ақдала, Ақкөл ауылдық округтерінің аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Балқаш ауданы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Г. Токпеисов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Балхашского района
Решение Балхашского районного акима Алматинской области от 11 мая 2022 года № 05-01. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 мая 2022 года № 28003. Утратило силу решением акима Балхашского района Алматинской области от 17 мая 2024 года № 05-01
Сноска. Утратило силу решением акима Балхашского района Алматинской области от 17.05.2024 № 05-01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года №756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" РЕШИЛ:
1. Объявить на территории Бакбактинского, Баканасского, Акдалинского, Аккольского сельских округов Балхашского района чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Балхашского района.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Г. Токпеисов