Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Алматы облысы Ұйғыр ауданы әкімінің 2022 жылғы 14 сәуірдегі № 12 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 20 сәуірде № 27685 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр ауданы әкімінің 2024 жылғы 2 шілдедегі № 233 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр ауданы әкімінің 02.07.2024 № 233 шешімімен (алғашқы ресми жариянған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 48, 50-баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі №756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Алматы облысы Ұйғыр ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ұйғыр ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр ауданының әкімі Ш. Нурахунов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение Уйгурского районного акима Алматинской области от 14 апреля 2022 года № 12. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 апреля 2022 года № 27685. Утратило силу решением акима Уйгурского района Алматинской области от 2 июля 2024 года № 233
Сноска. Утратило силу решением акима Уйгурского района Алматинской области от 02.07.2024 № 233 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 48, 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года №756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масщтаба на территории Уйгурского района Алматинской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима Уйгурского района.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Уйгурского района Ш. Нурахунов