"Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы алқаптарында карантиндік режим енгізе отырып, карантиндік аймақ белгілеу туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 963 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 8 сәуірдегі № 563 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 сәуірде № 27816 болып тіркелді
Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы алқаптарында карантиндік режим енгізе отырып, карантиндік аймақ белгілеу туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 963 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 75 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:

О внесении изменения в постановление акимата города Шымкент от 11 декабря 2019 года № 963 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на сельскохозяйственных угодьях города Шымкент"
Постановление акимата города Шымкент от 8 апреля 2022 года № 563. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 апреля 2022 года № 27816
Акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Шымкент от 11 декабря 2019 года № 963 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на сельскохозяйственных угодьях города Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 75) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и ветеринарии города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы оның ресми жариялағаннан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет - ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің орынбасары А.Сәттібаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі М. Айтенов
Шымкент қаласы әкімдігінің

1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шымкент А.Саттыбаева.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент М. Айтенов
Приложение к постановлению
акимата города Шымкент