Шымкент қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 22 ақпандағы № 141 "Профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 15 тамыздағы № 1536 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 16 тамызда № 29139 болып тіркелді
Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2019 жылғы 1 наурыздағы № 19 болып тіркелген) қаулысына мына өзгеріс енгізілсін:
қаулының 1-тармағында жылқылардың ауруы - "нуталлиоз" деген сөзі "нутталлиоз" деген сөзбен ауыстырылып, мемлекеттік тілде өзгеріс енгізілді, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді;
2. "Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін;
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің орынбасары А.Сәттібаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі М. Айтенов

О внесении изменения в постановление акимата города Шымкент от 22 февраля 2019 года № 141 "Об утверждении перечня энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляются за счет бюджетных средств"
Постановление акимата города Шымкент от 15 августа 2022 года № 1536. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 августа 2022 года № 29139
Акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление "Об утверждении перечня энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляются за счет бюджетных средств" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за 1 марта 2019 года № 19) следующее изменение:
в пункте 1 постановления слово "нуталлиоз" заменить словом "нутталлиоз" с изменением на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
2. Государственное учреждение "Управление сельского хозяйства и ветеринарии города Шымкент" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования;
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шымкента Саттибаева А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент М. Айтенов