"Шымкент қаласының құрметті азаматы" атағын беру Қағидасын бекіту туралы" 2019 жылғы 29 наурыздағы № 47/378-6с Шымкент қаласы мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2022 жылғы 12 тамыздағы № 20/173-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 18 тамызда № 29173 болып тіркелді
Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шымкент қаласы мәслихатының "Шымкент қаласының құрметті азаматы" атағын беру Қағидасын бекіту туралы" 2019 жылғы 29 наурыздағы № 47/378-6с шешiмiне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесінде қазақ тіліндегі мәтінінде "ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ" деген сөздер "ШЕШТІ" деген сөзбен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді;
көрсетілген шешіммен бекітілген "Шымкент қаласының құрметті азаматы" атағын беру Қағидасындағы:
5, 13-тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
"5. "Шымкент қаласының құрметті азаматы" атағын беру жылына бір рет және Қала күніне орайластырылады. "Шымкент қаласының құрметті азаматы" атағы жыл сайын он екі адамға дейін берілуі мүмкін. Егер көрсетілген атақ ағымдағы жылы берілмеген жағдайда, онда ол келесі жылға ауыстырылуы мүмкін.";
"13. "Шымкент қаласының құрметті азаматы" атағын беру туралы Шымкент қаласы мәслихатының шешімі бұқаралық ақпарат құралдарында жарияланады.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласы
мәслихатының хатшысы Б. Нарымбетов

О внесении изменений в решение маслихата города Шымкент от 29 марта 2019 года № 47/378-6с "Об утверждении Правил присвоения звания "Почетный гражданин города Шымкент"
Решение маслихата города Шымкент от 12 августа 2022 года № 20/173-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 августа 2022 года № 29173
Маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Шымкент "Об утверждении Правил присвоения звания "Почетный гражданин города Шымкент" от 29 марта 2019 года № 47/378-6с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 29) следующие изменения:
в преамбуле указанного решения в тексте на казахском языке внесены изменения, текст на русском языке не меняется;
в Правилах присвоения звания "Почетный гражданин города Шымкент", утвержденных указанным решением:
пункты 5, 13 изложить в новой редакции:
"5. Присвоение звания "Почетный гражданин города Шымкент" осуществляется один раз в год и приурочивается ко Дню города. Ежегодно звания "Почетный гражданин города Шымкент" могут быть удостоены не более двенадцати человек. В случае, если присвоение указанного звания не производилось в текущем году, оно может быть перенесено на следующий год.";
"13. Решение маслихата города Шымкент о присвоении звания "Почетный гражданин города Шымкент" публикуется в средствах массовой информации.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата
города Шымкент Б. Нарымбетов