Шымкент қаласы әкімінің 2020 жылғы 9 сәуірдегі № 2 "Жергілікті ауқымдағы табиғи төтенше жағдай жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шымкент қаласы әкімінің 2022 жылғы 15 тамыздағы № 1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 тамызда № 29206 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Шымкент қаласы әкімінің 2020 жылғы 9 сәуірдегі № 2 "Жергілікті ауқымдағы табиғи төтенше жағдай жариялау туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 98 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі М. Айтенов

О признании утратившим силу решения акима города Шымкент от 9 апреля 2020 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации местного масштаба природного характера"
Решение акима города Шымкент от 15 августа 2022 года № 1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 августа 2022 года № 29206
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Шымкент от 9 апреля 2020 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации местного масштаба природного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 98).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент М. Айтенов