"Б" корпусындағы "Шымкент қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің, Шымкент қаласының бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 25 қыркүйектегі № 181 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 15 қыркүйектегі № 1851 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 16 қыркүйекте № 29630 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Б" корпусындағы "Шымкент қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің, Шымкент қаласының бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 25 қыркүйектегі № 181 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4758 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Шымкент қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуін;
2) осы қаулы оның ресми жарияланғанынан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі М. Айтенов

О признании утратившим силу в постановление акимата города Шымкент от 25 сентября 2018 года № 181 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих государственного учреждения "Аппарат акима города Шымкент", исполнительных органов, финансируемых из бюджета города Шымкент корпуса "Б"
Постановление акимата города Шымкент от 15 сентября 2022 года № 1851. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 сентября 2022 года № 29630
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу в постановление акимата города Шымкент от 25 сентября 2018 года № 181 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих государственного учреждения "Аппарат акима города Шымкент", исполнительных органов, финансируемых из бюджета города Шымкент корпуса "Б" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4758).
2. Государственное учреждение "Аппарат акима города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент М. Айтенов