"Семей қаласының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебiнен коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсету Қағидасы мен мөлшерін бекіту туралы" Семей қаласы мәслихатының 2021 жылғы 29 қазандағы № 17/112-VII шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 2022 жылғы 9 қыркүйектегі № 31/225-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 26 қыркүйекте № 29819 болып тіркелді
Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Семей қаласы мәслихатының 2021 жылғы 29 қазандағы № 17/112-VII "Семей қаласының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебiнен коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсету Қағидасы мен мөлшерін бекіту туралы" шешіміне енгізу" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 25226 нөмірімен тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
қосымшаның 5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Әлеуметтік қолдау жылына бір рет бюджет қаражаты есебінен 11,091 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде көрсетіледі."
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың хатшысы Б. Акжалов

О внесении изменения в решение маслихата города Семей от 29 октября 2021 года № 17/112-VII "Об утверждении Правил и размера оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива за счет бюджетных средств специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах города Семей"
Решение маслихата города Семей области Абай от 9 сентября 2022 года № 31/225-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 сентября 2022 года № 29819
Маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей от 29 октября 2021 года № 17/112-VII "Об утверждении Правил и размера оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива за счет бюджетных средств специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах города Семей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25226) следующее изменение:
пункт 5 приложения изложить в новой редакции:
"5. Социальная поддержка оказывается один раз в год за счет бюджетных средств в размере 11,091 месячных расчетных показателей."
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь городского маслихата Б. Акжалов