Байзақ ауданының әкімдігінің 2005 жылғы 2 тамыздағы №344 "Байзақ ауданы әкімдігінің 2005 жылғы 13 мамырдағы №206 "Эротикалық мазмұндағы материалдар жариялайтын мерзімді басылымдардың сатылуы туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Байзақ ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 14 қаңтардадағы № 8 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 20 қаңтарда № 26580 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Байзақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Байзақ ауданының әкімдігінің 2005 жылғы 2 тамыздағы №344 "Байзақ ауданы әкімдігінің 2005 жылғы 13 мамырдағы №206 "Эротикалық мазмұндағы материалдар жариялайтын мерзімді басылымдардың сатылуы туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-2-15 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қайрат Абилханұлы Исмаилға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Байзақ ауданының әкімі Б. Казанбасов

О признании утратившим силу постановления акимата Байзакского района от 2 августа 2005 года №344 "О внесении дополнения в постановление акимата Байзакского района от 13 мая 2005 года №206 "О продаже периодических печатных изданий, публикующих материалы эротического характера"
Постановление акимата Байзакского района Жамбылской области от 14 января 2022 года № 8. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 января 2022 года № 26580
В соответствии статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Байзакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Байзакского района от 2 августа 2005 года №344 "О внесении дополнения в постановление акимата Байзакского района от 13 мая 2005 года №206 "О продаже периодических печатных изданий, публикующих материалы эротического характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-2-15)
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Исмаил Кайрат Абилхановича.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Байзакского района Б. Казанбасов