Жамбыл ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 9 желтоқсандағы № 691 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 9 желтоқсанда № 31046 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы, 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жамбыл ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын және бекітілсін.
2. Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 19 қазандағы № 517 "Жамбыл ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4770 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жамбыл ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в Жамбылском районе
Постановление акимата Жамбылского района Жамбылской области от 9 декабря 2022 года № 691. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 декабря 2022 года № 31046
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат Жамбылского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Жамбылского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановления акимата Жамбылского района Жамбылской области от 19 октября 2020 года № 517 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Жамбылского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4770).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жамбылского района.

4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданының әкімі Е. Кыдыралыулы
Жамбыл ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 691 қаулысына қосымша
Жамбыл ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Стационарлық емес сауда
объектілерін орналастыру орындары
Алатын алаңы, шаршы метр
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
Қызмет саласы
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі, жыл
1.
Аса ауылдық округі, Аса ауылы, Абай көшесі, № 58б үйдің сол жағында
80
жоқ
азық-түлік, азық-түлік емес тауарларды сату
5
2.
Аса ауылдық округі, Аса ауылы, Абай көшесі, № 46 үйдің сол жағында
80
жоқ
азық-түлік, азық-түлік емес тауарларды сату
5
3.
Аса ауылдық округі, Аса ауылы, Абай көшесі, "Жамбыл ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне қарама-қарсы

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылского района Е. Кыдыралыулы
Приложение к постановлению
акимата Жамбылского района
от 9 декабря 2022 года № 691
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Жамбылского района
Места размещения нестационарных торговых объектов
Занимаемая площадь, квадратный метр
Ближайшая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
Сфера деятельности
Период осуществления торговой деятельности, лет
1.
Асинский сельский округ, село Аса, улица Абая, слева от дома № 58б
80
отсутствует
реализация продовольственных, непродовольственных товаров
5
2.
Асинский сельский округ, село Аса, улица Абая, слева от дома № 46
80
отсутствует
реализация продовольственных, непродовольственных товаров
5
3.
Асинский сельский округ, село Аса, улица Абая, напротив здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Жамбылского района"