Кербұлақ ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Жетісу облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 30-175 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылы 6 қаңтарда № 31617 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi - осы шешімінің 2-тармағымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-10-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 787 "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда туристерді орналастыру орындарындағы шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелері – болу құнының 5 (бес) пайызы бекітілсін.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Кербұлақ аудандық мәслихатының хатшысы К. Бекиев

Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Кербулакскому району
Решение Кербулакского районного маслихата области Жетісу от 23 декабря 2022 года № 30-175. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 января 2023 года № 31617
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов с 1 января по 31 декабря 2023 года включительно – 5 (пять) процентов от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Кербулакского районного маслихата К. Бекиев