Көксу ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы
Жетісу облысы Көксу ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 461 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 8 желтоқсанда № 31036 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабының 1-тармағына, "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 Қазақстан Республикасы Құрылыс және Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7232 тіркелген) сәйкес, Көксу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Коксуского района
Постановление акимата Коксуского района области Жетісу от 5 декабря 2022 года № 461. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 декабря 2022 года № 31036
В соответствии с пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306 "Об утверждении Методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7232), акимат Коксуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Көксу ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Көксу ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;

1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Коксуского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции Коксуского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;

2) осы қаулы оның ресми жарияланғанынан кейін Көксу ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекші ететін Көксу ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданының әкімі М. Кольбаев
Көксу ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 461 қаулысына қосымша
Көксу ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшері
Тұрғын үйдің мекен-жайы
Айына бір шаршы метр үшін төлемақы мөлшері (теңге)
1

2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Коксуского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Коксуского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Коксуского района М. Кольбаев
Приложение к постановлению акимата Коксуского района от 5 декабря 2022 года № 461
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Коксуского района
Адрес жилого дома
Размер платы за один квадратный метр в месяц (тенге)
1