Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2022 жылғы 10 қаңтардағы № 02/01 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 19 қаңтарда № 26539 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-ші бабына сәйкес, Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы "Қарағанды облысында коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын есептеудің Қағидаларын бекіту туралы" қаулысы №71/02 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3627 болып тіркелген);
2) Қарағанды облысы әкімдігінің 2021 жылғы 25 ақпандағы №15/02 "Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы "Қарағанды облысында коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын есептеудің Қағидаларын бекіту туралы" №71/02 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6229 болып тіркелген).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Карагандинской области
Постановление акимата Карагандинской области от 10 января 2022 года № 02/01. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 января 2022 года № 26539
В соответствии со статьей 27 Закона "О правовых актах" Республики Казахстан акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата Карагандинской области от 14 декабря 2015 года № 71/02 "Об утверждении Правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3627);
2) постановление акимата Карагандинской области от 25 февраля 2021 года № 15/02 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 14 декабря 2015 года №71/02 "Об утверждении Правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6229).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Карагандинской области по курируемым вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек