Қарағанды облысы әкімдігінің 2022 жылғы 15 наурыздағы № 15/02 "2022 жылға тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2022 жылғы 17 тамыздағы № 53/02 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 тамызда № 29227 болып тіркелді
Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2022 жылғы 15 наурыздағы № 15/02 "2022 жылға тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27237 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 15 марта 2022 года № 15/02 "Об утверждении объемов субсидий на субсидирование развития семеноводства на 2022 год"
Постановление акимата Карагандинской области от 17 августа 2022 года № 53/02. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 августа 2022 года № 29227
Акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карагандинской области от 15 марта 2022 года № 15/02 "Об утверждении объемов субсидий на субсидирование развития семеноводства на 2022 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 27237) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек
Қарағанды облысы
әкімдігінің
2022 жылғы 17
тамыздағы
№ 53/02
қаулысына қосымша
Қарағанды облысы әкімдігінің
2022 жылғы 15 наурыздағы
№ 15/02 қаулысына
қосымша
2022 жылға тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған субсидияланатын тұқымдардың әрбір санаты бойынша бюджет қаражатының көлемі
Субсидияланатын тұқымдардың санаты
Бюджет қаражатының көлемі, мың теңге
1
Бірегей тұқымдар

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек
Приложение
к постановлению
акимата Карагандинской области
от 17 августа 2022 года
№ 53/02
Приложение
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 15 марта 2022 года
№ 15/02
Объемы бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства по каждой категории субсидируемых семян на 2022 год
Категории субсидируемых семян
Объемы бюджетных средств, тысяч тенге
1
Оригинальные семена