Қарағанды қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Қарағанды қаласының әкімдігінің 2022 жылғы 19 қаңтардағы № 02/69 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 қаңтарда № 26604 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидасынын 50-1-тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 тіркелген) сәйкес, Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қарағанды қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қараганды қаласының әкімі Е. Булекпаев
Қарағанды қаласы әкімдігінің
2022 жылғы 19 қаңтардағы
№ 02/69 қаулыға қосымша
Қарағанды қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Стационарлық емес сауда объектілерін орналасу орындары
Алатын алаңы, шаршы метр
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым
1
"Яхт-клуб 1" аялдамасының сол жағында, Қазыбек би атындағы ауданы
30
5 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
тауарлардың ұқсас ассортиментін өткізетін сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру объектілері жоқ
2

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Караганды
Постановление акимата города Караганды от 19 января 2022 года № 02/69. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 января 2022 года № 26604
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Караганды согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Караганды.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Караганды Е. Булекпаев
приложение к постановлению
акимата города Караганды
от 19 января 2022 года № 02/69
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Караганды
Месторасположение нестационарных торговых объектов
Занимаемая площадь, квадратных метров
Период осуществления торговой деятельности
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура
1
Слева от остановки "Яхт-клуб 1", район имени Казыбек би
30
5 лет
Продовольственные, непродовольственные товары
торговые объекты, реализующие схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
2

Октябрь ауданы, 079 есептік орам, 4 құрылыс мекенжайы бойынша орналасқан автожанармай құю станциясының сол жағында
30
5 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
тауарлардың ұқсас ассортиментін өткізетін сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру объектілері жоқ
3
Октябрь ауданы, 215 есептік орам, 5 участок мекенжайы бойынша орналасқан автоорталықтың оң жағында
30
5 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
тауарлардың ұқсас ассортиментін өткізетін сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру объектілері жоқ
4

Слева от автозаправочной станции расположенной по адресу: Октябрьский район, учетный квартал 079, строение 4
30
5 лет
Продовольственные, непродовольственные товары
торговые объекты, реализующие схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
3
Справа от автоцентра расположенного по адресу: Октябрьский район, учетный квартал 215, участок 5
30
5 лет
Продовольственные, непродовольственные товары
торговые объекты, реализующие схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
4

Октябрь ауданы, Солтүстік өндірістік аймағы, 018 есептік орам, 22в құрылыс мекен-жайы бойынша орналасқан металды қабылдау пунктінің сол жағында
30
5 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
тауарлардың ұқсас ассортиментін өткізетін сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру объектілері жоқ
5
Қарағанды қаласы, Қазыбек би атындағы аудан, 110 есептік орам, 001 құрылыс мекенжайы бойынша орналасқан аңшылық дүкенінің оң жағында
30
5 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
тауарлардың ұқсас ассортиментін өткізетін сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру объектілері жоқ

Слева от пункта приема металла расположенного по адресу: Октябрьский район, Северная промзона, учетный квартал 018, строение 22-в
30
5 лет
Продовольственные, непродовольственные товары
торговые объекты, реализующие схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
5
Справа от охотничьего магазина расположенного по адресу: район имени Казыбек би, ​ учетный квартал 110, строение 001
30
5 лет
Продовольственные, непродовольственные товары
торговые объекты, реализующие схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют