Сәтбаев қаласы әкімінің 2021 жылғы 29 наурыздағы № 1 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімінің 2022 жылғы 16 ақпандағы № 1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 24 ақпанда № 26909 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік баскару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33, 37-баптарына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27- бабына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Сәтбаев қаласы әкімінің 2021 жылғы 29 наурыздағы № 1 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6268 болып тіркеленген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Сәтбаев қаласының әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы шешімінің Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қаласының әкімі А. Идрисов

О признании утратившим силу решения акима города Сатпаев от 29 марта 2021 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима города Сатпаев Карагандинской области от 16 февраля 2022 года № 1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 февраля 2022 года № 26909
В соответствии со статьями 33, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Сатпаев от 29 марта 2021 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6268).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Сатпаев" обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Сатпаев А. Идрисов