Шахтинск қалалық мәслихатының 2020 жылғы 19 маусымдағы № 1722/39 "Тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санатының тізбесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 202/20 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 4 қантарда № 31538 болып тіркелді
Шахтинск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының "Тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санатының тізбесін бекіту туралы" 2020 жылғы 19 маусымдағы № 1722/39 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5900 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шахтинск қалалық мәслихатының хатшысы Ж. Мамерханова
Шахтинск қалалық
мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 202/20
шешімге 1 қосымша
Шахтинск қалалық
мәслихатының
2020 жылғы 19 маусымы
№ 1722/39
шешіміне 1 қосымша
Тұрғын үй сертификатының мөлшері
Қарыз сомасынан 10 %, алайда әлеуметтік көмек түрі ретінде 1500000 (бір миллион бес жүз мың) теңгеден артық емес.
Шахтинск қалалық
мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы

О внесении изменений в решение Шахтинского городского маслихата от 19 июня 2020 года № 1722/39 "Об утверждении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2022 года № 202/20. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 января 2023 года № 31538
Шахтинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шахтинского городского маслихата "Об утверждении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов" от 19 июня 2020 года № 1722/39 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5900), следующие изменения:
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Шахтинского городского маслихата Ж. Мамерханова
Приложение 1 к решению
Шахтинского городского
маслихата
от 23 декабря 2022 года
№ 202/20
Приложение 1 к решению
Шахтинского городского
маслихата
от 19 июня 2020 года
№ 1722/39
Размер жилищного сертификата
10 % от суммы займа, но не более 1500000 (один миллион пятьсот тысяч) тенге в виде социальной помощи.
Приложение 2 к решению
Шахтинского городского
маслихата
от 23 декабря 2022 года

№ 202/20
шешімге 2 қосымша
Шахтинск қалалық
мәслихатының
2020 жылғы 19 маусымы
№ 1722/39
шешіміне 2 қосымша
Тұрғын үй сертификаттарын алушылар санатының тізбесі
Атауы
1
Басқа мемлекеттердің аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлері.
2
Бірінші және екінші топтардағы мүгедектігі бар адамдар.
3
Мүгедектігі бар балалары бар немесе оларды тәрбиелеп отырған отбасылар.
4
Денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті орган бекiтетiн аурулар тiзiмiнде аталған кейбiр созылмалы аурулардың ауыр түрлерiмен ауыратын адамдар Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2022 жылғы 16 ақпандағы № ҚР ДСМ-14 "Кейбір созылмалы аурулардың ауыр нысандарының тізімін бекіту туралы" бұйрығы
5
Кәмелетке толғанға дейiн ата-аналарынан айырылған жиырма тоғыз жасқа толмаған жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалар жатады. Мұндай адамдардың жасы әскери қызметке шақырылған кезде мерзiмдi әскери қызметтен өту мерзiмiне ұзартылады.
6
Қандастар.
7
Толық емес отбасылар жатады.

№ 202/20
Приложение 2 к решению
Шахтинского городского
маслихата
от 19 июня 2020 года
№ 1722/39
Перечень категорий получателей жилищных сертификатов
Наименование
1
Ветераны боевых действий на территории других государств.
2
Лица с инвалидностью первой и второй групп.
3
Семьи, имеющие или воспитывающие детей с инвалидностью.
4
Лица, страдающие тяжелыми формами некоторых хронических заболеваний, перечисленных в списке заболеваний, утвержденных Приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 16 февраля 2022 года № ҚР ДСМ-14 "Об утверждении списка тяжелых форм некоторых хронических заболеваний".
5
Дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей, не достигшие двадцати девяти лет, потерявшие родителей до совершеннолетия. При призыве таких лиц на воинскую службу возраст продлевается на срок прохождения срочной воинской службы.
6
Кандасы.
7
Неполные семьи.