Қарағанды облысы Шахтинск қаласы Долинка кентінің құрамдас бөліктерін қайта атау туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласы Долинка кентінің әкімінің 2022 жылғы 16 мамырдағы № 3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 мамырда № 28153 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Долинка кенті тұрғындарының пікірін ескере отырып, Қарағанды облысы әкімдігінің жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Қарағанды облысы Шахтинск қаласы Долинка кентінің келесі құрамдас бөліктері қайта аталсын:
1) 1 линия көшесін - Сарыарқа көшесіне;
2) 2 линия көшесін - Нұрлы көшесіне;
3) 3 линия көшесін - Ұялы көшесіне;
4) 4 линия көшесін - Мәңгілік көшесіне;
5) 5 линия көшесін - Медеу көшесіне;
6) 6 линия көшесін - Береке көшесіне;
7) 7 линия көшесін - Достық көшесіне;
8) 8 линия көшесін - Тұлпар көшесіне;
9) 9 линия көшесін - Көктем көшесіне;
10) 40 лет Октября көшесін - Дінмұхамед Қонаев көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Долинка кентінің әкімі А. Тусупов

О переименовании составных частей поселка Долинка города Шахтинска Карагандинской области
Решение акима поселка Долинка города Шахтинска Карагандинской области от 16 мая 2022 года № 3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 мая 2022 года № 28153
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения жителей поселка Долинка, на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Карагандинской области от 29 декабря 2021 года РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие составные части поселка Долинка города Шахтинска Карагандинской области:
1) улицу 1 линия - на улицу Сарыарқа;
2) улицу 2 линия - на улицу Нұрлы;
3) улицу 3 линия - на улицу Ұялы;
4) улицу 4 линия - на улицу Мәңгілік;
5) улицу 5 линия - на улицу Медеу;
6) улицу 6 линия - на улицу Береке;
7) улицу 7 линия - на улицу Достық;
8) улицу 8 линия - на улицу Тұлпар;
9) улицу 9 линия - на улицу Көктем;
10) улицу 40 лет Октября - на улицу Дінмұхамед Қонаев.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
аким поселка Долинка А. Тусупов