Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 сәуірдегі № 29/325 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Абай ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 11 наурыздағы № 20/199 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 24 наурызда № 27188 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Абай ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2018 жылғы 19 сәуірдегі № 29/325 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4731 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай аудандық мәслихатының хатшысы Д. Сакенов

О признании утратившим силу решения Абайского районного маслихата от 19 апреля 2018 года № 29/325 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения по Абайскому району"
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 11 марта 2022 года № 20/199. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 марта 2022 года № 27188
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Абайского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения по Абайскому району" от 19 апреля 2018 года № 29/325 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4731).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Абайского районного маслихата Д. Сакенов