Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 10 наурыздағы № 12/01 "Ақтоғай ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды анықтау туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімдігінің 2022 жылғы 20 желтоқсандағы № 71/01 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 желтоқсанда № 31198 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 10 наурыздағы № 12/01 "Ақтоғай ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды анықтау туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6245 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтоғай ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай ауданының әкімі С. Әбеуова

О признании утратившим силу постановления акимата Актогайского района от 10 марта 2021 года № 12/01 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Актогайского района"
Постановление акимата Актогайского района Карагандинской области от 20 декабря 2022 года № 71/01. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 декабря 2022 года № 31198
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Актогайского района от 10 марта 2021 года № 12/01 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Актогайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6245).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Актогайского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актогайского района С. Әбеуова