Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 64/517 "Жаңаарқа ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсету қағидалары мен мөлшерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2022 жылғы 17 мамырдағы № 24/169 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 18 мамырда № 28089 болып тіркелді
Жаңаарқа аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының "Жаңаарқа ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсету қағидалары мен мөлшерін бекіту туралы" 2020 жылғы 10 желтоқсандағы №64/517 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №6131 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
қағиданың 7 тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"7. Жаңаарқа ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау бюджет қаражаты есебінен 10 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде белгіленсін".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңаарқа аудандық мәслихат хатшысы К. Имантусупов

О внесении изменения в решение Жанааркинского районного маслихата от 10 декабря 2020 года № 64/517 "Об утверждении Правил и размера оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Жанааркинского района"
Решение Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 17 мая 2022 года № 24/169. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 мая 2022 года № 28089
Жанааркинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанааркинского районного маслихата "Об утверждении Правил и размера оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Жанааркинского района" от 10 декабря 2020 года №64/517 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6131) следующее изменение:
пункт 7 Правил изложить в следующей редакции:
"7. Установить социальную поддержку на оплату коммунальных услуг и приобретению топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Жанааркинского района в размере 10 месячных расчетных показателей за счет средств бюджета".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Жанааркинского районного маслихата К. Имантусупов