Қарқаралы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 24 ақпандағы № VII-15/122 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 4 наурызда № 27017 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Қарқаралы ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 21 қарашадағы № 33/282 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2867 болып тіркелген);
2) "Қарқаралы ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттырылуы туралы" 2018 жылғы 21 маусымдағы № VI-29/263 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4860 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы С. Нуркенов

О признании утратившими силу некоторых решений Каркаралинского районного маслихата
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 24 февраля 2022 года № VII-15/122. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 марта 2022 года № 27017
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Каркаралинского районного маслихата:
1) "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Каркаралинского района" от 21 ноября 2014 года № 33/282 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2867);
2) "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Каркаралинскому району" от 21 июня 2018 года № VI-29/263 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4860).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата С. Нуркенов