Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 тамыздағы № 256 "Аудандық коммуналдық мүлікті иеліктен шығару түрлерін таңдау бойынша критерийлерді анықтау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2022 жылғы 2 қыркүйектегі № 3 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 19 қыркүйекте № 29669 болып тіркелді
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 тамыздағы № 256 "Аудандық коммуналдық мүлікті иеліктен шығару түрлерін таңдау бойынша критерийлерді анықтау туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3403 тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы келесі редакцияда жазылсын:
"Аудандық коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі өлшемшарттарын айқындау туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. Аудандық коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі өлшемшарттары осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қарқаралы ауданының мемлекеттік активтері және сатып алу бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарқаралы ауданының әкімі Е. Құсайын
Қарқаралы ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 2 қыркүйектегі
№ 3
қаулысына қосымша
Қарқаралы ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 18 тамыздағы № 256
қаулысына қосымша
Аудандық коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі өлшемшарттар
Өлшемшарт атауы
Иеліктен айыру түрі
1
Мемлекеттің алдағы уақытта аудандық коммуналдық мүлікті бақылауда мүдделігінің болмауы
Аукцион түріндегі жекешелендіру
2
Аудандық коммуналдық мүлікті сату шарттарын белгілеу қажеттілігі (қызмет түрін сақтау, кредиторлық берешекті өтеу, еңбек ақы бойынша берешекті өтеу)
Тендер түріндегі жекешелендіру
3
Жалдаушылар (жалға алушылар) және сенімгерлік басқарушылар тиісті шартты тиісінше орындаған жағдайда
Тікелей атаулы сатылым

О внесении изменений в постановление акимата Каркаралинского района от 18 августа 2015 года № 256 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения районного коммунального имущества"
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 2 сентября 2022 года № 3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 сентября 2022 года № 29669
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Каркаралинского района от 18 августа 2015 года № 256 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения районного коммунального имущества" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3403) следующие изменения:
в заголовок указанного постановления вносится изменение в текст на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
пункт 1 указанного постановления изложить в следующей редакции:
"1. Определить критерии по выбору видов отчуждения районного коммунального имущества согласно приложению к настоящему постановлению.";
приложение указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел государственных активов и закупок Каркаралинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каркаралинского района Е. Құсайын
Приложение к постановлению
акимата Каркаралинского
района
от 2 сентября 2022 года
№ 3
Приложение к постановлению
акимата Каркаралинского района
от 18 августа 2015 года
№ 256
Критерии по выбору видов отчуждения районного коммунального имущества
Наименование критерия
Вид отчуждения
1
Отсутствие заинтересованности государства в дальнейшем контроле районного коммунального имущества
Приватизация в форме аукциона
2
Необходимость установления условия продажи районного коммунального имущества (сохранение профиля деятельности, погашение кредиторской задолженности, погашение задолженности по заработной плате)
Приватизация в форме тендера
3
При условии надлежащего исполнения соответствующего договора нанимателем (арендатором) и доверительным управляющим
Прямая адресная продажа