Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Мартбек Мамыраев ауылдық округінің әкімінің 2022 жылғы 1 ақпандағы № 1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 8 ақпанда № 26753 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Мартбек Мамыраев ауылдық округінің әкімінің 2022 жылғы 13 сәуірдегі № 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Мартбек Мамыраев ауылдық округінің әкімінің 13.04.2022 № 5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7)-тармақшасына сәйкес, Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 19 қаңтардағы № 06-05-02-16/29 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Мартбек Мамыраев ауылдық округінің Ақжол ауылының аумағында ірі қара малдарының арасынан жұқпалы ринотрахеит және вирустық диарея аурулары пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мартбек Мамыраев ауылдық округінің әкімі Ж. Аскербекулы

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Мартбек Мамыраевского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 1 февраля 2022 года № 1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 февраля 2022 года № 26753. Утратило силу решением акима Мартбек Мамыраевского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 13 апреля 2022 года № 5
Сноска. Утратило cилу решением акима Мартбек Мамыраевского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 13.04.2022 № 5 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Каркаралинского района Карагандинской области от 19 января 2022 года № 06-05-02-16/29, РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Акжол Мартбек Мамыраевского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области, в связи с возникновением болезней инфекционный ринотрахеит и вирусная диарея среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Мартбек Мамыраевского сельского округа Ж. Аскербекулы