Нұра ауданы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімінің 2022 жылғы 13 сәуірдегі № 1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 сәуірде № 27700 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Нұра ауданы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) 2018 жылғы 10 қыркүйектегі № 6 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4937 болып тіркелген);
2) 2021 жылғы 16 сәуірдегі № 1 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6312 болып тіркелген).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Нұра ауданы әкімінің орынбасары М.К. Жумановқа жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Нұра ауданының әкімі А. Шалмаганбетов

О признании утратившими силу некоторых решений акима Нуринского района
Решение акима Нуринского района Карагандинской области от 13 апреля 2022 года № 1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 апреля 2022 года № 27700
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения акима Нуринского района:
1) от 10 сентября 2018 года № 6 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4937);
2) от 16 апреля 2021 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6312).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Нуринского района Жуманова М.К.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Нуринского района А. Шалмаганбетов