Осакаров аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2022 жылғы 24 қаңтардағы № 180 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 31 қаңтарда № 26691 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 маусымдағы № 335 "Осакаров ауданының Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2709 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 ақпандағы № 599 "Осакаров ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5198 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы К. Саккулаков

О признании утратившими силу некоторых решений Осакаровского районного маслихата
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 24 января 2022 года № 180. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 января 2022 года № 26691
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Осакаровского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Осакаровского района" от 25 июня 2014 года № 335 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2709).
2. Признать утратившим силу решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 13 февраля 2019 года № 599 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Осакаровскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5198).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата К. Саккулаков