Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданы Жансары ауылдық округінің әкімінің 2022 жылғы 3 маусымдағы № 02 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 9 маусымда № 28422 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданы Жансары ауылдық округінің әкімінің 2022 жылғы 19 қазандағы № 04 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданы Жансары ауылдық округінің әкімінің 19.10.2022 № 04 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қарағанды облысы Осакаров ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылы 27 мамырдағы № 06-07-2-35/185 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Қарағанды облысы Осакаров ауданы Жансары ауылдық округінің Қызылтас, Жуантөбе, Басқорық ауылдарының аумағында ірі қара малдарының арасынан жұқпалы ринотрахеит және вирустық диарея аурулары пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жансары ауылдық округінің әкімі Е. Доненбаев

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима сельского округа Жансары Осакаровского района Карагандинской области от 3 июня 2022 года № 02. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июня 2022 года № 28422. Утратило силу решением акима сельского округа Жансары Осакаровского района Карагандинской области от 19 октября 2022 года № 04
Сноска. Утратило cилу решением акима сельского округа Жансары Осакаровского района Карагандинской области от 19.10.2022 № 04 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Осакаровского района Карагандинской области от 27 мая 2022 года № 06-07-2-35/185 РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории сел Кызылтасское, Жуантобе, Баскорык сельского округа Жансары Осакаровского района Карагандинской области, в связи с возникновением болезни инфекционный ринотрахеит и вирусная диарея среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Жансары Е. Доненбаев