Шектеу іс-шараларын тоқтату және Тағылы ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 29 наурыздағы № 01 "Шектеу іс шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Шет ауданы Тағылы ауылдық округінің әкімінің 2022 жылғы 22 шілдедегі № 02 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 шілдеде № 28874 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабының 1 тармағына сәйкес және Шет ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 29 маусымдағы № 06-08-02/222, ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Шет ауданы Тағылы ауылдық округі Жұмыскер ауылының аумағында ірі қара малдың вирустық диарея және инфекциялық ринотрахеит ауыру ошақтарын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Тағылы ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 29 наурыздағы "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27434 болып тіркелген) № 01 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Тағылы ауылдық округінің әкімі Н. Аринов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Таглинского сельского округа от 29 марта 2022 года № 01 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Таглинского сельского округа Шетского района Карагандинской области от 22 июля 2022 года № 02. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 июля 2022 года № 28874
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарного-санитарного инспектора Шетского района от 29 июня 2022 года № 06-08-02/222, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия установленные на территории села Жумыскер Таглинского сельского округа в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очагов болезни крупного рогатого скота вирусной диареей и инфекционного ринотрахеита.
2. Признать утратившим силу решения акима Таглинского сельского округа от 29 марта 2022 года № 01 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 27434).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Таглинского сельского округа Н. Аринов