Қызылорда облыстық мәслихатының 2020 жылғы 21 қазандағы № 474"Азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін және (немесе) жеңілдікті шарттармен тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін, оның ішінде дәрілік заттарды, арнайы емдік өнімдерді, медициналық бұйымдарды қосымша беру туралы" шешіміне өзгерістермен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2022 жылғы 7 қыркүйектегі № 135 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 12 қыркүйектегі № 29525 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 2024 жылғы 23 қазандағы № 120 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 23.10.2024 № 120 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облыстық мәслихатының "Азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін және (немесе) жеңілдікті шарттармен тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін, оның ішінде дәрілік заттарды, арнайы емдік өнімдерді, медициналық бұйымдарды қосымша беру туралы" 2020 жылғы 21 қазандағы № 474 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7771 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қызылорда облысы азаматтарының жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін шарттармен тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін, оның ішінде дәрілік заттарды, арнайы емдік өнімдерді, медициналық бұйымдарды қосымша беру туралы";
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қызылорда облысы азаматтарының жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін шарттармен тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін, оның ішінде дәрілік заттарды, арнайы емдік өнімдерді, медициналық бұйымдар қосымша берілсін";
көрсетілген шешімнің қосымшасының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қызылорда облысы азаматтарының жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін шарттармен тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін, оның ішінде дәрілік заттарды, арнайы емдік өнімдерді, медициналық бұйымдар".
аталған шешімнің қосымшасы 27 қатарымен толықтырылсын:
27
Тұқым қуалайтын анги-оневро-тикалық ісіну
Диспансерлік есепте тұрған барлық санаттар
Өмір сапасын жақсартады және өмір сүру ұзақтығын ұзартады
Ингибитор С1-эстеразы (Цинрайз) иньекцияға арналған ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
500 МЕ
флакон

О внесении изменений и дополнения в решение Кызылординского областного маслихата от 21 октября 2020 года № 474 "О дополнительном предоставлении гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, в том числе лекарственных средств, специализированных лечебных продуктов, медицинских изделий, отдельным категориям граждан при амбулаторном лечении бесплатно и (или) на льготных условиях"
Решение Кызылординского областного маслихата от 7 сентября 2022 года № 135. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 сентября 2022 года № 29525. Утратило силу решением Кызылординского областного маслихата от 23 октября 2024 года № 120.
Сноска. Утратило силу решением Кызылординского областного маслихата от 23.10.2024 № 120 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата "О дополнительном предоставлении гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, в том числе лекарственных средств, специализированных лечебных продуктов, медицинских изделий, отдельным категориям граждан при амбулаторном лечении бесплатно и (или) на льготных условиях" от 21 октября 2020 года № 474 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7771) следующее изменения и дополнение:
заголовок указанного решения изложить в новой редакции:
"О дополнительном предоставлении гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, в том числе лекарственных средств, специализированные лечебных продуктов, медицинских изделий, отдельным категориям граждан Кызылординской области при амбулаторном лечении бесплатных условиях";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Дополнительно предоставить гарантированный объем бесплатной медицинской помощи, в том числе лекарственные средства, специализированные лечебные продукты, медицинские изделия, отдельным категориям граждан Кызылординской области при амбулаторном лечении бесплатных условиях согласно приложению к настоящему решению";
заголовок приложения к указанному решению изложить в новой редакции:
"Гарантированный объем бесплатной медицинской помощи, в том числе лекарственные средства, специальные лечебные продукты, медицинские изделия, отдельным категориям граждан Кызылординской области на бесплатных условиях при амбулаторном лечении".
приложение к указанному решению дополнить строкой 27:
27
Наслед-ственный анги-оневрот-ический отек
Все категории, состоящие на диспансерном учете
Улучшает качество жизни и удлинает продолжительность жизни
Ингибитор С1-эстеразы (Цинрайз) лиофилизат для приготовления раствора для инъекций
500 МЕ
Флакон

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихатының хатшысы Н. Байкадамов

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Секретарь Кызылординского областного маслихата Н. Байкадамов