Қазалы аудандық мәслихатының шешімінің күшін жою деп тану туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 шілдедегі № 253 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 25 шілдеде № 28886 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 сәуірдегі № 189 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6276 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы Б. ЖАРЫЛҚАП

О признании утратившим силу решения Казалинского районного маслихата
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 25 июля 2022 года № 253. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 июля 2022 года № 28886
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Казалинского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога" от 10 апреля 2018 года № 189 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6276).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Казалинского районного маслихата Б. ЖАРЫЛҚАП