Сырдария ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2022 жылғы 11 тамыздағы № 158 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 12 тамызда № 29099 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Сырдарьинскому району
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 11 августа 2022 года № 158. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 августа 2022 года № 29099
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Сырдарьинского района РЕШИЛ:

1. Сырдария ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекiтiлсiн.
2. Күші жойылды деп танылсын:
1) "Сырдария ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 258 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6577 болып тіркелген) шешімі;

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Сырдарьинскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу:
1) решение Сырдарьинского районного маслихата от 20 декабря 2018 года № 258 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Сырдарьинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6577);

2) "Сырдария ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" Сырдария аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 20 желтоқсандағы №258 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 297 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6769 болып тіркелген) шешімі.
3. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сырдария аудандық мәслихат хатшысының міндетін уақытша атқарушы Б. Есназар
Сырдария аудандық мәслихатының
2022 жылғы 11 тамыздағы
№ 158 шешіміне қосымша
Сырдария ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтардың жинақтау объектілерінің түрлері
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жинақталуының орташа жылдық нормалары, м3
1
2
3
4
1.
Жайлы емес үйлер
1 тұрғын

2) решение Сырдарьинского районного маслихата от 10 апреля 2019 года № 297 "О внесении изменения в решение Сырдарьинского районного маслихата от 20 декабря 2018 года №258 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Сырдарьинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6769).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования
Временно исполняющий обязанности секретаря Сырдарьинского районного маслихата Б. Есназар
Приложение к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 11 августа 2022 года № 158
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Сырдарьинскому району
"Виды объектов накопления коммунальных отходов"
Расчетная единица
Среднегодовая норма накопления коммунальных отходов,
м3
1
2
3
4
1.
Домовладения неблагоустроенные
1 житель